Nagrodzone szkoły

21. edycja Góry Grosza

Wstępny wykaz szkół/przedszkoli, które uzbierały największą kwotę w ramach 21 akcji Góra Grosza

Szanowni Państwo, w załączeniu przedstawiamy wstępną listę szkół/przedszkoli, które uzbierały największą kwotę w poszczególnych województwach. Lista jest wstępna, prosimy o dokładne zapoznanie się z nią. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon do Koordynatora Góry Grosza.

Do akcji przyłączyło się ponad 3 000 szkół i przedszkoli z całej Polski!

Nasza wspólna Góra Grosza wyniosła prawie 1 300 000 zł.

Przygotowując listę braliśmy pod uwagę, zgodnie z regulaminem: ilość paczek i weryfikowaliśmy każdą kwotę podaną przez Państwa na protokole, który oddawaliście wraz z Paczką na poczcie z faktycznymi wpłatami.

Wszystkim szkołom i przedszkolom, które włączyły się do akcji, raz jeszcze pięknie dziękujemy i zachęcamy do kolejnej 22. edycji. Bądźcie z nami!

Marta Jędrzejewska – Koordynator Góry Grosza tel. 501 860 916

21.edycja_zwycięskie szkoły i przedszkola z Góry Grosza