Towarzystwo Nasz Dom

Marta Jędrzejewska

Sekretarz Biura
sekretariat@naszdom.org.pl, tel. 501 860 916
Nie mam czasu na nudę. Z wykształcenia jestem specjalistą do spraw marketingu i reklamy oraz architektem krajobrazu, z doświadczenia zawodowego administratorem i koordynatorem, z pasji animatorem i event’owcem. W pracy, poza utrzymaniem kadr w ryzach, staram się angażować w prowadzone projekty, wykorzystując swoje doświadczenie i zainteresowania. Prywatnie jestem mamą, malarką, rzeźbiarką i blogerką.

Magdalena Molska-Książek

Specjalista ds. pieczy zastępczej
m.molska@naszdom.org.pl, tel. 508 097 012
Działam na rzecz dzieci wychowujących się poza własną rodziną. Dla nich szkolę, konsultuję i superwizuję metodycznie zespoły wychowawcze oraz osoby odpowiedzialne za organizację i rozwój pieczy zastępczej. Wspieram proces przekształceń placówek i rozwoju usług na rzecz pomocy dziecku i rodzinie. W stałej formie współpracy odwiedzam i konsultuję metodycznie Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom. Moją pasją jest praca z ludźmi, możliwość ich poznawania i budowanie relacji pomocowych. Lubię rozwijać swój warsztat pracy, uczyć się i doskonalić umiejętności. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielę się z innymi.

Elżbieta Prządka

Koordynatorka ds. współpracy z partnerami zewnętrznymi
e.przadka@naszdom.org.pl, tel. 508 106 152
Zarządzam akcją Góra Grosza na każdym jej etapie, tworzę autorskie programy z innymi organizacjami i firmami zewnętrznymi  dla usamodzielnianych wychowanków instytucjonalnej i rodzinnej pieczy zastępczej. Inicjuję szereg programów społecznych, edukacyjnych i twórczych dla dzieci i młodzieży. Rocznie mam pod opieką kilkadziesiąt stypendystów i stypendystek z całej Polski. Prywatnie uwielbiam zwiedzać przedwojenne kamienice warszawskie i poznawać ich historie. W niedalekiej przyszłości opublikuję swoje opowiadania, które na razie głęboko leżą w szufladzie.

Piotr Zabadała

Główny księgowy
ksiegowosc@naszdom.org.pl, tel. 502 384 177
Na co dzień zajmuję się nadzorem finansowym nad poprawnym działaniem księgowości. Do moich obowiązków należy przygotowywanie bilansów, raportów okresowych, sprawozdań finansowych oraz rozliczenia podatkowe zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi.  Moje zainteresowania wiążą się z muzyką klasyczną oraz sportem. Dlatego w wolnych chwilach staram się aktywnie spędzać czas. Bardzo lubię grać w piłkę, jeździć na wycieczki rowerowe i biegać. Muzyka Fryderyka Chopina bardzo mnie porusza i dzięki temu jestem wrażliwy, dlatego pracuję w Towarzystwie Nasz Dom.

dr Beata Gumienny, Uniwersytet Rzeszowski

Ekspert ds. specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci, konsultant w dziedzinie oliofrenopedagogiki wspierający pracę wychowawców w Domach dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom. Doradca w zespole ds. Programu PRIDE.