Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Port Wrocław

Port Wrocław

Zespół

Ewa Dobrzycka

Psycholog (U.W.) trener i psychoterapeutka. Ukończyła  Studium Psychologicznego treningu grupowego oraz warsztatu umiejętności psychospołecznych, a także roczny program edukacji psychologicznej w zakresie podstaw pomocy psychologicznej, ekopsychologii i rozwoju osobistego . Od wielu lat pracuje w Domach dla Dzieci TND jako psycholog.

Hanna Jednaszewska

Pedagog, konsultant, trener. Dyrektor Ośrodka PORT Wrocław.

Justyna Maszewska

Pedagog (U.W) , socjoterapeuta, nauczyciel mianowany. Ukończyła Szkołę trenerów I stopnia, szkolenie w zakresie mediacji oraz terapii uzależnień behawioralnych. Od 16 lat pracuje w organizacjach pozarządowych realizując i tworząc programy społeczne . Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.

Sylwia Mazurek

Pedagog-socjoterapeuta. Ukończyła studia pedagogiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studium socjoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Od 13 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca. Przez wiele lat prowadziła projekty socjoterapeutyczne dla młodzieży w świetlicy środowiskowej, działała jako wolontariusz na rzecz bezdomnych.

Aleksandra Sajnóg

Pedagog, socjoterapeutaUkończyła szkolenie w zakresie terapii uzależnień behawioralnych, uczestniczy w kursie podstawowym terapii systemowej rodzin. Od 15 lat pracuje w organizacjach pozarządowych realizując i tworząc programy społeczne . Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies