Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Port Wrocław

Port Wrocław

Zespół

Marianna Soroka

Psycholog, trener i psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w nurcie Gestalt. Posiada certyfikat terapeuty Focusingu i Terapii skoncentrowanej na osobie.  Ukończyła Polsko-angielską Szkołę Trenerów Młodzieżowych. Pracuje również w gabinecie prywatnym we Wrocławiu i Złotoryi, poradni rodzinnej we Wrocławiu oraz Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi.

Ewa Dobrzycka

Psycholog (U.W.) trener i psychoterapeutka. Ukończyła  Studium Psychologicznego treningu grupowego oraz warsztatu umiejętności psychospołecznych, a także roczny program edukacji psychologicznej w zakresie podstaw pomocy psychologicznej, ekopsychologii i rozwoju osobistego . Od wielu lat pracuje w Domach dla Dzieci TND jako psycholog.

Justyna Maszewska

Pedagog (U.W) , socjoterapeuta, nauczyciel mianowany. Ukończyła Szkołę trenerów I stopnia, szkolenie w zakresie mediacji oraz terapii uzależnień behawioralnych. Od 16 lat pracuje w organizacjach pozarządowych realizując i tworząc programy społeczne . Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.

Aleksandra Sajnóg

Pedagog, socjoterapeutaUkończyła szkolenie w zakresie terapii uzależnień behawioralnych, uczestniczy w kursie podstawowym terapii systemowej rodzin. Od 15 lat pracuje w organizacjach pozarządowych realizując i tworząc programy społeczne . Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.

Maciej Schodnicki

Pedagog  (U.W), socoterapeuta. Ukończył  Akademie Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych I stopnia, uczestnik Specjalistycznego Szkolenia w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenia w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi.