Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Port Wrocław – tymczasowa zmiana adresu

Port Wrocław – tymczasowa zmiana adresu

Zespół

Pracując w zespole, cyklicznie uczestniczymy w spotkaniach interwizyjnych

Ewa Wróblewska – Psycholog

Ukończyła studnia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim, Studium Psychologicznego treningu grupowego oraz warsztatu umiejętności psychospołecznych w Instytucie treningu i edukacji psychologicznej w Krakowie, Roczny program edukacji psychologicznej w zakresie podstaw pomocy psychologicznej, ekopsychologii i rozwoju osobistego w Krakowie. Podlega superwizji.

Aleksandra Sajnóg  – Pedagog

Absolwentka DSWE we Wrocławiu, kierunek pedagogika, specjalizacja Terapia Pedagogiczna. Ukończyła Kurs Podstawowy Terapii Systemowej Rodzin prowadzony przez WTTS. Licencjonowany trener programu PRIDE dla rodzin zastępczych i adopcyjnych. Absolwentka Akademii Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych I stopnia. Aktualnie uczestniczka 1 roku Ośrodka Edukacji Psychologicznej gdzie podlega superwizji. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzinami będącymi w trudnej sytuacji życiowej.

Justyna Maszewska – Pedagog

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski, kierunek pedagogika, specjalizacja resocjalizacja; Studia podyplomowe z zakresu socjoterapii; Szkołę Trenerów I stopnia prowadzona; Studium Socjoterapii , Akademie Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych I stopnia, absolwentka Kursu Podstawowego Terapii Systemowej Rodzin prowadzonego przez WTTS, Licencjonowany trener programu Pride dla rodzin zastępczych i adopcyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzinami będącymi w trudnej sytuacji życiowej.

Hanna Jednaszewska – Pedagog

Ukończyła Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, kierunek pedagogika, specjalizacja terapia pedagogiczna z coachingiem; Podyplomowe Studia Trenerskie Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, warsztaty menadżerskie. Posiada ponad 15 letni staż pracy pedagogicznej z dziećmi i rodzinami w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Ukończyła szkolenie „Indywidualne plany pracy z dzieckiem i rodziną”- prowadzone metodami aktywnymi dla profesjonalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą.

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies