Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Port Słupsk

Port Słupsk

Zespół

Agnieszka Kądziela – Dyrektor Ośrodka

Pedagog, trener, coach, absolwentka Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku, Szkoły Trenerów „Metrum” w Warszawie, Akademii Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Studium Profilaktyki Uzależnień w Towarzystwie Psychoprofilaktycznym w Warszawie oraz Mediacji Rodzinnych w Stowarzyszeniu Mediatorów Rodzinnych w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.

Krystian Krawczyk – Specjalista ds. pracy z dzieckiem i rodziną

Pedagog, absolwent Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku oraz Studium Profilaktyki Uzależnień w Towarzystwie Psychoprofilaktycznym w Warszawie. Ukończył szkolenie w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Certyfikowany trener programu PRIDE dla kandydatów na rodziny zastępcze i adopcyjne. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.

Żaneta Paszkowska – Psycholog

 Psycholog, psychoterapeuta, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Szkoły Treningu Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Jest w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia z psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies