Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Wspieramy dzieci i ich rodziny

Wspieramy w rozwoju dzieci i ich rodziny w naszych domach we Wrocławiu, Przemyślu, Mrągowie i Krakowie.

Wśród tych, którym pomagamy są dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się pod opieką rodziny. Nie znajdują również miejsca w rodzinach zastępczych, między innymi z powodu ich zbyt małej ilości wobec liczby rodzin potrzebujących wsparcia.

Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom to pierwsze w Polsce 14 – osobowe placówki opiekuńczo-wychowawcze. Są kameralną formą instytucjonalnej pieczy zastępczej. Przebywające w nich dzieci współuczestniczą w procesie wychowawczym i nabywają umiejętności życiowe poprzez wspólne z wychowawcami gotowanie, pranie, sprzątanie, zakupy.

Więcej szczegółów na temat domów znajdą Państwo tutaj.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies