Towarzystwo Nasz Dom

Drogie Dzieci, Rodzice, Opiekunowie, Wychowawcy, Nauczyciele, Członkowie, Pracownicy oraz Sympatycy  Towarzystwa Nasz Dom,

przedstawiamy Wam naszą organizację w nowej, wirtualnej odsłonie!

Zmieniamy wizerunek graficzny i formę prezentacji naszych działań statutowych w internecie, a wszystkie zmiany łączą się bezpośrednio z realizacją nowej strategii rozwoju Towarzystwa.

Strategia, oprócz zmian programowych, zakłada również podniesienie jakości i zasięgu terytorialnego oferowanych usług, a w konsekwencji dotarcie do jak największej liczby potencjalnych odbiorców przy wykorzystaniu możliwości ,jakie niesie za sobą zastosowanie nowoczesnych technologii komputerowych i internetowych.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa ułatwi komunikację pomiędzy nami oraz pozwoli w przejrzysty sposób dotrzeć do wszystkich informacji i zapoznać się z nową ofertą programowa, którą dla Was przygotowaliśmy.

Członkowie Zarządu i zespół pracowników Towarzystwa Nasz Dom