Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Towarzystwo Nasz Dom

Towarzystwo Nasz Dom

Drogie Dzieci, Rodzice, Opiekunowie, Wychowawcy, Nauczyciele, Członkowie, Pracownicy oraz Sympatycy  Towarzystwa Nasz Dom,

przedstawiamy Wam naszą organizację w nowej, wirtualnej odsłonie!

Zmieniamy wizerunek graficzny i formę prezentacji naszych działań statutowych w internecie, a wszystkie zmiany łączą się bezpośrednio z realizacją nowej strategii rozwoju Towarzystwa.

Strategia, oprócz zmian programowych, zakłada również podniesienie jakości i zasięgu terytorialnego oferowanych usług, a w konsekwencji dotarcie do jak największej liczby potencjalnych odbiorców przy wykorzystaniu możliwości ,jakie niesie za sobą zastosowanie nowoczesnych technologii komputerowych i internetowych.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa ułatwi komunikację pomiędzy nami oraz pozwoli w przejrzysty sposób dotrzeć do wszystkich informacji i zapoznać się z nową ofertą programowa, którą dla Was przygotowaliśmy.

Członkowie Zarządu i zespół pracowników Towarzystwa Nasz Dom

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies