Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Szkolimy specjalistów

Szkolenia dla trenerów PRIDE

Prowadzimy szkolenia dla trenerów Programu PRIDE, który obecnie jest najbardziej popularnym programem szkoleniowym dla kandydatów na rodziny zastępcze zastępcze i adopcyjne w kraju. Towarzystwo Nasz Dom posiada wyłączną licencję na posługiwanie się Programem PRIDE w Polsce. Wszelkie informacje znajdą Państwo w zakładce Program Pride.

Szkolenia dla specjalistów

W ramach działań ośrodków: PORT Warszawa oraz PORT Słupsk prowadzimy działania mające na celu podnoszenie kompetencji specjalistów zajmujących szeroko rozumianą pomocą:

  • Ośrodek Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT Warszawa oferuje szkolenia i warsztaty dla środowiska zawodowego zajmującego się zarówno pomocą psychologiczną, jak i pracą terapeutyczną, pełną ofertę znajdziecie Państwo w zakładce Szkolenia dla profesjonalistów,
  • Ośrodek Rozwoju Dziecka i Rodziny PORT Słupsk oferuje warsztaty i grupy konsultacyjne dla psychologów, pedagogów szkolnych, asystentów rodzin, pracowników socjalnych, kuratorów sądowych, pełną ofertę znajdziecie Państwo w zakładce Szkolenia dla specjalistów.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies