Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Superwizje dla trenerów

SUPERWIZJE DLA TRENERÓW PRIDE

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników lokalnych organizatorów rodzinnej pieczy zastępczej Towarzystwo Nasz Dom zaprasza trenerów PRIDE do udziału w cyklu comiesięcznych superwizji. Ze względu na ograniczenia budżetowe powiatów i miast superwizje są bezpłatne.

Chcemy, aby osoby pracujące z rodzinami zastępczymi i/lub adopcyjnymi miały możliwość uczestniczenia w spotkaniach, celem których będzie zwiększenie efektywności ich pracy, wzrost kompetencji, dzielenie się nie tylko swoimi troskami i problemami, ale również sukcesami i radościami.

Terminy:

28.01 (czwartek)

18.02 (czwartek)

18.03 (piątek)

14.04 (czwartek)

19.05 (czwartek)

16.06 (czwartek)

Godziny: 10:30-14:30.

Miejsce: Al. Zjednoczenia 34, 01-830 Warszawa, siedziba Towarzystwa Nasz Dom.

Kto może uczestniczyć: trenerzy programu PRIDE szkolący kandydatów na rodziny zastępcze i/lub adopcyjne, koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej, pracownicy organizatora rodzinnej pieczy zastępczej biorący udział w kwalifikowaniu rodzin zastępczych oraz ich wspieraniu, pracownicy ośrodków adopcyjnych w zakresie współpracy z organizatorem rodzinnej pieczy zastępczej.

Zgłoszenia: mailowo najpóźniej tydzień przed planowaną superwizją (m.molska@naszdom.org.pl). Potwierdzenie udziału następuje poprzez otrzymanie maila zwrotnego.

Uwaga: ilość miejsc ograniczona, dlatego prosimy o rozważne zgłoszenie swojego udziału. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies