Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Program Pride

Program Pride

Spotkanie trenerów Pride

Szanowni Państwo,

w imieniu Towarzystwa Nasz Dom oraz autorek nowego podręcznika programu PRIDE: Rodzinna Piecza Zastępcza 2018 zapraszam serdecznie na spotkanie szkoleniowe, na którym przedstawione zostaną nowe treści, materiały i propozycje dla trenerów programu PRIDE.

Zmiany w programie wynikają z:
• konieczności odnawiania rejestracji programu w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• doświadczeń aktywnie szkolących trenerów z 26 grup trenerskich, ich wskazówek co do treści i ćwiczeń w programie szkolenia kandydatów,
• nowej amerykańskiej wersji programu PRIDE: New Generation 2016, uwzględniającej doświadczenia rodzin adopcyjnych i zastępczych oraz specjalistów współpracujących z nimi, w krajach, gdzie realizowany jest program (około 20 krajów świata, m.in.: USA, Czechy, Holandia, Ukraina, Litwa, Polska) oraz najnowszych wyników badań w tym zakresie.

W ubiegłym roku wydany został nowy podręcznik PRIDE: Adopcja. Po raz pierwszy program do szkolenia kandydatów na rodziny adopcyjne został wyraźnie zróżnicowany od programu szkolenia opiekunów zastępczych.

Terminy, koszt

Spotkanie odbędzie się w Warszawie w Hotelu Boss***, w terminie:

• 15-16 kwietnia 2019 r

Planowany czas spotkania: godz. 12.00 rozpoczęcie w dniu przyjazdu, zakończenie o godz.16 następnego dnia.

Koszt udziału w konferencji 350 zł. za osobę obejmuje:

– nocleg w Hotelu Boss*** w Warszawie
– wyżywienie podczas spotkania
– serwis kawowy
– sale szkoleniowe
– materiały piśmiennicze.

Opłaty za udział w spotkaniu należy dokonać na konto organizatora: 77 1750 0009 0000 0000 0808 7927 (Raiffeisen Polbank Polska S.A.)

Ponadto na miejscu można będzie zakupić lub zamówić poprzez formularz zgłoszeniowy nowy podręcznik PRIDE: Rodzinna Piecza Zastępcza w cenie 85 zł. sztuka oraz Przewodnik dla trenera w cenie 50 zł. sztuka.

UWAGA:
Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 15 marca 2019r. (mailowo na adres m.molska@naszdom.org.pl i/lub pocztą na adres Towarzystwa).

Dokumenty do pobrania

Zaproszenie na spotkanie trenerów PRIDE RPZ 2019
karta-zgłoszenia-spotkanie-trenerów RPZ 2019
dojazd – wskazówki

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu: Magdalena Molska-Książek, mail: m.molska@naszdom.org.pl

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies