Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Góra Grosza

Góra Grosza

Scenariusze lekcji

Szanowni nauczyciele,

przedstawiamy Wam scenariusze lekcji o dobroczynności i aktywności społecznej, które możecie wykorzystać w swojej pracy podczas lekcji wychowawczych. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli skorzystacie z naszych materiałów edukacyjnych. Przeprowadźcie lekcje u siebie w szkole/ przedszkolu na podstawie naszych scenariuszy i podzielcie się z nami swoimi refleksjami. Czekamy na Wasze opinie, piszcie do nas: goragrosza@naszdom.org.pl. Każdy z Was może sobie dobrowolnie wykorzystać materiały, nie istnieje sztywna reguła ich wykorzystania. Ważne jest, aby promować i pielęgnować dobroczynność wśród uczniów i przedszkolaków!

Zapraszamy Was w podróż do świata dobroczynności.

Materiały do pobrania:

Klasa I-III Szkoła Podstawowa – Zadania matematyczne
Klasa IV-VIII Szkoła Postawowa – Zadania matematyczne
Liceum i Technikum – Zadania matematyczne
Scenariusz zajęć plastycznych
Sprawdź ile wiesz o Górze Grosza
Krzyżówka
Krzyżowka rysunkowa
Scenariusz lekcji pilotażowej o dobroczynności dla Szkół Ponadpodstawowych
Scenariusz lekcji pilotażowej o doborczynności dla Szkół Podstawowych
Narysuj swoje drzewo doborczynności
Policz grosze
Znajdź różnicę
Scenariusz zajęć warsztatowych

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies