Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Port Wrocław

Port Wrocław

Port Wrocław

Oddział Towarzystwa Nasz Dom we Wrocławiu rozpoczął działalność na rzecz lokalnego środowiska  powołując we wrześniu 2016 roku  Ośrodek Wsparcia dla Rodzin PORT Wrocław. Głównym celem Ośrodka jest poprawa jakości życia wrocławskich rodzin, które znalazły się w trudnych sytuacjach życiowych poprzez prowadzenie działań edukacyjnych, pomoc i udzielanie wsparcia.

W lutym 2019 roku, realizując nasz cel, a także odpowiadając na potrzeby mieszkańców wrocławskiego osiedla Maślice, uruchomiliśmy nowy Punkt Poradnictwa Rodzinnego.

W dniu 17.04. 2019 nie odbędą się konsultacje psychologiczne, w siedzibie Rady Osiedla, przy Szkole Podstawowej przy ul. Suwalskiej.

Konsultacje odbędą się w dniach 24.04, 08.05, 15.05 w godzinach od 9.00. do 13.00.

www.wroclaw.pl

Punkt Poradnictwa Rodzinnego Port Wrocław- Maślice jako zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków finansowych otrzymanych od Gminy Wrocław.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies