Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Port Wrocław – tymczasowa zmiana adresu

Port Wrocław – tymczasowa zmiana adresu

Port Wrocław – tymczasowa zmiana adresu

Oddział Towarzystwa Nasz Dom we Wrocławiu rozpoczął działalność na rzecz lokalnego środowiska  powołując we wrześniu 2016 roku Ośrodek Wsparcia Rozwoju Dziecka i Rodziny PORT. Głównym celem Ośrodka jest poprawa jakości życia wrocławskich rodzin, które znalazły się w trudnych sytuacjach życiowych poprzez prowadzenie działań edukacyjnych, pomoc i udzielanie wsparcia.

Realizując nasz cel od 2 lat na terenie wrocławskiego osiedla Maślice prowadzimy Punkt Poradnictwa Rodzinnego. W roku 2021 jako zadanie publiczne pod tytułem: Organizowanie i prowadzenie Punktów Poradnictwa Rodzinnego na terenie Wrocławia –  prowadzenie Punktu Poradnictwa Rodzinnego. Realizacja zadania współfinansowana jest ze środków finansowych otrzymanych od Gminy Wrocław.

 

www.wroclaw.pl

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies