Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Pomagamy rodzinom w kryzysie

Pomagamy dzieciom i rodzinom przeżywającym kryzysy, problemy i trudności  wychowawcze w ramach działań ośrodków Port w Słupsku i we Wrocławiu:

  • Ośrodek Rozwoju Dziecka i Rodziny PORT Słupsk został powołany w grudniu 2015 roku, prowadzi konsultacje i terapię dla rodzin oraz warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pełną ofertę Ośrodka znajdziecie Państwo w zakładce PORT Słupsk.
  • Ośrodek Wsparcia dla Rodzin PORT Wrocław został powołany we wrześniu 2016 roku, prowadzi poradnictwo rodzinne i warsztaty grupowe. Pełną ofertę Ośrodka znajdziecie Państwo w zakładce PORT Wrocław.

Wszystkie usługi dla klientów są nieodpłatne.
Działania Ośrodków PORT finansowane są ze środków Góry Grosza.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies