Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Fundusz Grantowy im. Janusza Korczaka

Fundusz Korczaka

Czas na Remont 2016

czas na remont

Informacje

Wyniki konkursu „Góra Grosza – Czas na remont 2016”

Warszawa, 8 lipca 2016 r.

Towarzystwo Nasz Dom ogłasza wyniki konkursu „Góra Grosza – Czas na remont 2016” skierowanego do rodzinnych i instytucjonalnych form opieki zastępczej.

Środki finansowe pochodzą z Funduszu Grantowego im. Janusza Korczaka, zasilanego
z Ogólnopolskiej Akcji Społecznej „Góra Grosza” prowadzonej w szkołach i przedszkolach.

W wyniku oceny merytorycznej przeprowadzonej przez Komisję Konkursową w składzie: Jolanta Jabłońska, Joanna Oracz-Mostek, Uljana Dołyniak, Elżbieta Prządka, dofinansowane uzyskało 213 wniosków na łączną kwotę 500 000 zł.

Pomoc finansową w ramach konkursu grantowego „Góra Grosza – Czas na remont 2016” otrzymają:

Niezawodowa Rodzina Zastępcza:

  1. Jolanta i Eryk R. – woj. lubuskie
  2. Elżbieta M.-K. i Marcin K. – woj. opolskie
  3. Milena i Karol W. – woj. wielkopolskie
  4. Irena i Alfred B. – woj. kujawsko-pomorskie
  5. Klaudia i Tomasz M. – woj. śląskie
  6. Aneta i Juliusz B. – woj. wielkopolskie
  7. Tomasz O. – woj. mazowieckie
  8. Marzena i Mirosław B. – woj. wielkopolskie
  9. Maria i Paweł G. – woj. wielkopolskie
  10. Agnieszka i Wenancjusz Sz. – woj. wielkopolskie
  11. Joanna i Mariusz K. – woj. wielkopolskie
  12. Agnieszka i Zbigniew L. – woj. lubelskie
  13. Renata i Ryszard P. – woj. zachodniopomorskie
  14. Grażyna M. – woj. kujawsko-pomorskie
  15. Karolina O. – woj. wielkopolskie
  16. Katarzyna L. – woj. warmińsko-mazurskie
  17. Anna i Andrzej M. – podkarpackie
  18. Renata i Jarosław R. – podkarpackie
  19. Regina S.-W. – woj. wielkopolskie
  20. Mariola i Mirosław R. – woj. dolnośląskie
  21. Danuta i Antoni W. – woj. wielkopolskie
  22. Mirosław L. – woj. dolnośląskie
  23. Marta i Sławomir K. – woj. kujawsko-pomorskie
  24. Renata i Jerzy B. – woj. lubuskie
  25. Marta M. – woj. dolnośląskie
  26. Maria i Marek K. – woj. pomorskie
  27. Urszula i Krzysztof S. – woj. lubuskie
  28. Aldona i Piotr Z. – woj. opolskie
  29. Barbara K. – woj. mazowieckie
  30. Andrzej P. – woj. zachodniopomorskie
  31. Katarzyna i Robert L. – woj. wielkopolskie
  32. Maria L. – woj. wielkopolskie
  33. Barbara W. – woj. łódzkie
  34. Alicja i Piotr Sz. – woj. wielkopolskie
  35. Hanna i Andrzej S. – woj. mazowieckie
  36. Aleksandra M. – woj. zachodniopomorskie
  37. Grażyna B. – woj. śląskie
  38. Karolina i Przemysław Ś. – woj. lubuskie
  39. Karolina D. – woj. mazowieckie
  40. Ewa W. – woj. pomorskie
  41. Grażyna i Krzysztof S. – woj. pomorskie
  42. Agnieszka K. – woj. śląskie
  43. Izabela i Bogusław Sz. – woj. lubuskie
  44. Katarzyna B.-G. – woj. warmińsko-mazurskie
  45. Magdalena i Damian K. – woj. wielkopolskie
  46. Justyna i Karol J. – woj. podlaskie
  47. Jadwiga i Damian K. – woj. dolnośląskie
  48. Zdzisław G. – woj. podkarpackie
  49. Małgorzata i Tomasz J. – woj. śląskie
  50. Teresa P. – woj. lubuskie
  51. Aldona W. – woj. mazowieckie
  52. Kalina Sz. – woj. łódzkie
  53. Katarzyna i Artur F. – woj. wielkopolskie
  54. Łucja M. – woj. wielkopolskie
  55. Anna i Andrzej S. – woj. świętokrzyskie
  56. Ewa i Zbigniew S. – woj. łódzkie
  57. Agnieszka i Grzegorz G. – woj. świętokrzyskie
  58. Sabina i Janusz Ch. – woj. podkarpackie
  59. Anna i Jacek P. – woj. łódzkie
  60. Halina D. – woj. warmińsko-mazurskie
  61. Anna i Jacek P. – woj. śląskie
  62. Grażyna G. – woj. śląskie
  63. Magdalena i Maciej W. – woj. wielkopolskie
  64. Maria i Stanisław S. – woj. podkarpackie
  65. Agnieszka i Jarosław W. – woj. dolnośląskie
  66. Wioletta i Ryszard C. – woj. śląskie
  67. Sylwia i Piotr W. – woj. śląskie
  68. Justyna i Dariusz S. – woj. podlaskie
  69. Elżbieta i Sebastian A. – woj. kujawsko-pomorskie
  70. Iwona i Rafał Z. – woj. małopolskie
  71. Małgorzata S. – woj. wielkopolskie
  72. Zbigniew B. – woj. warmińsko-mazurskie
  73. Krystyna i Krzysztof P. – woj. pomorskie
  74. Anna i Ireneusz K. – woj. lubuskie
  75. Aleksandra J. – woj zachodniopomorskie
  76. Karolina i Jacek C. – woj. dolnośląskie
  77. Iwona B. – woj. śląskie
  78. Józef K. – woj. łódzkie
  79. Ewa P.-P. – woj. śląskie

Zawodowa Rodzina Zastępcza:

  1. Dominika i Wojciech P. – woj dolnośląskie
  2. Ewa i Janusz P. – woj dolnośląskie
  3. Małgorzata K. – woj. podkarpackie
  4. Anna A.-R. i Damian R. – woj. warmińsko-mazurskie
  5. Klaudia i Przemysław P. – woj. podlaskie
  6. Izabela B. – woj. wielkopolskie
  7. Jadwiga i Adam Ż. – woj. mazowieckie
  8. Katarzyna i Wiesław B. – woj. kujawsko-pomorskie
  9. Anna W.-B. i Zbigniew B. – woj. podkarpackie
  10. Danuta i Janusz P. – woj. dolnośląskie
  11. Anna i Edward R. – woj. zachodniopomorskie
  12. Halina S. – woj. małopolskie
  13. Danuta K.-F. i Sławomir F. – woj. kujawsko-pomorskie
  14. Zofia M. – woj. małopolskie
  15. Renata i Grzegorz C. – woj. lubuskie
  16. Teresa i Zbigniew M. – woj. małopolskie
  17. Małgorzata i Arkadiusz B. – woj. warmińsko-mazurskie
  18. Katarzyna i Andrzej G. – woj. śląskie
  19. Magdalena i Marek N. – woj. śląskie
  20. Beata i Karol O. – woj. zachodniopomorskie
  21. Krystyna Grażyna W. – woj. podlaskie
  22. Ilona i Karol T. – woj. wielkopolskie
  23. Krystyna K.-J. i Mieczysław J. – woj. wielkopolskie
  24. Teresa i Czesław Z. – woj. lubuskie
  25. Marzena i Adam G. – woj. wielkopolskie
  26. Edyta M. – woj. mazowieckie
  27. Anna i Piotr M. – woj. śląskie
  28. Anna i Adam P. – woj. warmińsko-mazurskie
  29. Iwona i Marek R. – woj. śląskie
  30. Gabriela i Arkadiusz L. – woj. mazowieckie
  31. Barbara J. – woj. warmińsko-mazurskie
  32. Mariola i Adam M. – woj. śląskie
  33. Beata i Marek G. – woj. śląskie
  34. Aleksandra i Paweł Z. –  woj.  śląskie
  35. Agnieszka i Marek G. – woj. podlaskie
  36. Elżbieta i Marcin F.- woj. kujawsko-pomorskie
  37. Wiesława i Waldemar S. –  woj. podkarpackie
  38. Wioletta i Andrzej W. – woj. pomorskie
  39. Joanna i Piotr M. – woj. mazowieckie
  40. Ewa i Krzysztof Ż. – woj. warmińsko-mazurskie
  41. Jolanta i Mirosław S. – woj. mazowieckie
  42. Dorota i Jan A. – woj. opolskie
  43. Iwona S. – woj. łódzkie
  44. Elżbieta i Wiesław K. – woj. lubuskie
  45. Hanna i Adam K. – woj. lubelskie
  46. Barbara i Stanisław Ch. – woj. warmińsko-mazurskie
  47. Krystyna K. – woj. podlaskie
  48. Arleta i Rafał K. – woj. dolnośląskie
  49. Marzena Magdalena i Andrzej W. – woj. warmińsko-mazurskie
  50. Barbara K.-M. – woj. śląskie
  51. Lucyna i Waldemar K. – woj. wielkopolskie
  52. Ewa W.-S. i Michał R. – woj. wielkopolskie
  53. Renata i Marek N. – woj. zachodniopomorskie
  54. Aleksandra i Bartłomiej P. – woj. śląskie
  55. Anna i Mariusz P. – woj. podlaskie
  56. Magdalena i Jacek T. – woj. lubuskie
  57. Elżbieta T.S. – woj. podlaskie

Zawodowa Specjalistyczna Rodzina Zastępcza:

  1. Małgorzata i Jan O. – woj. śląskie
  2. Elżbieta i Zdzisław K. – woj. łódzkie
  3. Małgorzata L. – woj. warmińsko-mazurskie
  4. Justyna i Kazimierz W. – woj. pomorskie
  5. Antonina R.J. – woj. wielkopolskie
  6. Renata Z. – woj. łódzkie
  7. Anna i Andrzej S. – woj. łódzkie
  8. Renata D. – woj. pomorskie
  9. Halina i Mariusz P. – woj. małopolskie
  10. Teresa Ś. – woj. mazowieckie
  11. Katarzyna K. – woj. wielkopolskie
  12. Ewa i Bogdan Sz. – woj. lubuskie

Zawodowa Rodzina Zastępcza o charakterze Pogotowia Rodzinnego

  1. Dorota i Tomasz D. – woj. małopolskie
  2. Iwona K. – woj. lubelskie
  3. Alina K. – woj. warmińsko-mazurskie
  4. Danuta H.-W. i Krzysztof W. – woj. wielkopolskie
  5. Małgorzata i Krzysztof S. – woj. śląskie
  6. Kinga S. – woj. śląskie
  7. Anna K. – woj. małopolskie
  8. Małgorzata Zofia M. – woj. warmińsko-mazurskie
  9. Beata i Andrzej K. – kujawsko-pomorskie
  10. Agnieszka i Artur S. – woj. podkarpackie
  11. Wioletta C. – woj. lubuskie
  12. Małgorzata i Leszek S. – woj. mazowieckie
  13. Zofia T. – woj. warmińsko-mazurskie
  14. Adrianna Magdalena P. i Dariusz P. – woj. warmińsko-mazurskie
  15. Agnieszka i Józef P. – woj. świętokrzyskie
  16. Justyna i Arkadiusz P. – woj. śląskie
  17. Magdalena i Artur S. – woj. łódzkie
  18. Grażyna S. – woj. mazowieckie
  19. Małgorzata L. – woj. łódzkie
  20. Anna i Przemysław B. – woj. śląskie
  21. Zofia i Henryk K. – woj. małopolskie
  22. Iwona i Mariusz P. – woj. małopolskie
  23. Alicja D. – woj. śląskie
  24. Anna Ł. – woj. małopolskie

Rodzinny Dom Dziecka

  1. Alicja R. – woj. zachodniopomorskie
  2. Jolanta M. – woj. łódzkie
  3. Marlena S. – woj. zachodniopomorskie
  4. Wojciech K. – woj. mazowieckie
  5. Iwona i Grzegorz O. – woj. pomorskie
  6. Karolina N. – woj. pomorskie
  7. Elżbieta Z. – woj. dolnośląskie
  8. Violetta B. – woj. mazowieckie
  9. Violetta Ch. – woj. łódzkie
  10. Danuta i Roman G. – woj. pomorskie
  11. Krzysztof S. – woj. śląskie
  12. Adriana i Andrzej P. – woj. śląskie
  13. Dorota i Mirosław P. – woj. łódzkie
  14. Marta i Paweł S. – woj. mazowieckie
  15. Róża P. – woj. pomorskie
  16. Dorota i Bogdan M. – woj. śląskie
  17. Jolanta i Jan K. – woj. śląskie
  18. Marzena F.-F. i Jarosław F. – woj. pomorskie
  19. Ewa i Wiesław S. – woj. wielkopolskie
  20. Grażyna F. – woj. kujawsko-pomorskie
  21. Irena i Grzegorz Z. – woj. śląskie
  22. Monika i Krystian B. – woj. śląskie
  23. Beata i Dariusz P. – woj. pomorskie
  24. Irma i Werner K. – woj. śląskie
  25. Joanna i Sławomir P. – woj. mazowieckie
  26. Urszula M. – woj. śląskie
  27. Renata i Zbigniew F. – woj. śląskie
  28. Alicja B. – woj. łódzkie

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu Rodzinnego:

  1. Placówka Rodzinna Nr 12 w Radomiu – woj. mazowieckie
  2. Placówka Rodzinna Nr 2 w Radomiu – woj. mazowieckie
  3. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Rodzinny Dom Serca” w Subkowach –
    woj. pomorskie
  4. Niepubliczna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu Rodzinnego Nr 2
    w Mokrym Borze – woj. świętokrzyskie

 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu Socjalizacyjnego:

  1. Placówka Pieczy Zastępczej „KWADRAT” w Tychach – woj. śląskie
  2. Dom Miłosierdzia Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Walendowie – woj. mazowieckie
  3. Dom Dziecka w Gostyniu – woj. wielkopolskie
  4. Dom Dziecka „HANKA” w Dębicy – woj. podkarpackie
  5. Dom Dziecka w Nowej Grobli – woj. podkarpackie
  6. Dom dla Dzieci Nr 3 w Pasymiu – woj. warmińsko-mazurskie
  7. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Mario” w Lidzbarku Welskim –
    woj. warmińsko-mazurskim
  8. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Szachach – woj. lubelskie
  9. Dom Dziecka w Rypinie – woj. kujawsko-pomorskie

W ciągu 10 dni do wszystkich laureatów konkursu zostaną przesłane umowy o udzieleniu pomocy finansowej.

W związku z bardzo dużą liczbą wniosków, które zostały poddane ocenom: formalnej
i merytorycznej nie udzielamy telefonicznie informacji dotyczących oceny projektów.

Wszelkie pytania związane z wynikami oceny prosimy kierować do nas jedynie w formach:

  • wiadomości elektronicznej na adres: sekretariat@naszdom.org.pl lub
  • pisemnej na adres: Towarzystwo Nasz Dom, Zjednoczenia 34, 01-830 Warszawa.

W terminie do 14 dni od otrzymania wiadomości udzielimy Państwu pisemnej odpowiedzi.

Organizatorzy dziękują wszystkim Uczestnikom za udział w Konkursie.

Czas na remont 2016

Drodzy Uczestnicy,

W odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie naszym konkursem „Góra Grosza – Czas na remont 2016” zdecydowaliśmy się powiększyć pulę środków finansowych przeznaczonych na wsparcie projektów ze 150 tys. zł na 500 tys. zł. Decyzja znacznie poszerzy liczbę beneficjentów, którzy otrzymają od nas dofinansowanie.

W związku z powyższym wyniki oceny wniosków konkursowych zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej dnia 8 lipca 2016 r.

150 tysięcy dla Rodzin!

KONKURS GRANTOWY TOWARZYSTWA NASZ DOM CZAS NA REMONT 2016

Towarzystwo Nasz Dom ogłasza konkurs grantowy „Czas na Remont 2016” skierowany do rodzinnych form opieki zastępczej i placówek opiekuńczo-wychowawczych. W ramach konkursu udzielamy wsparcia finansowego na realizację projektów remontowych i na doposażenie placówek.

Źródło pomocy finansowej:

Środki zebrane w ramach akcji Góra Grosza 2015 prowadzonej w szkołach i przedszkolach.

Adresaci konkursu:

  • rodzinne formy opieki zastępczej;
  • placówki opiekuńczo-wychowawcze.

Wysokość pomocy:

Maksymalna wysokość dofinansowania w ramach jednego wniosku wynosi 3 000 złotych. Każdy adresat może złożyć 1 wniosek.

Priorytety udzielanej pomocy:

Remont i/lub doposażenie w celu utworzenia nowych miejsc dla dzieci lub podniesienie standardu życia dzieci.

Czas składania wniosków:

25 kwietnia – 25 maja 2016 (decyduje data stempla pocztowego).

Wyniki konkursu:

27 czerwca 2016 – wyniki konkursu będą opublikowane na stronie internetowej www.towarzystwonaszdom.pl
Zasady przystąpienia do konkursu i szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie oraz załącznikach do regulaminu.

Zapraszamy do składania wniosków konkursowych.

Towarzystwo Nasz Dom

Al. Zjednoczenia 34, 01-830 Warszawa

z dopiskiem: „Czas na Remont 2016”

Koordynator:

Natalia Lente, 502 666 941 lub funduszkorczaka@naszdom.org.pl

Dokumenty do pobrania

Jak_poprawnie_wypełnić_sprawozdanie

Konkurs remonty_wniosek_GG czas na remont

Konkurs remonty_regulamin

Konkurs remonty_sprawozdanie merytoryczne

Konkurs remonty_sprawozdanie finansowe

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies