Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Kto zdobędzie voucher do sklepu? Wyniki!

 

Towarzystwo Nasz Dom we współpracy z marką Vizir ogłasza wyniki 3. edycji Programu „Ubrania od Serca” skierowanego do instytucjonalnych form opieki zastępczej.
Do dnia 15 maja 2020 roku otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń: 2104  dzieci i młodzieży  z 149 placówek z całej Polski.
Informujemy, że wszystkie zgłoszone do nas wnioski otrzymają vouchery do sklepu odzieżowego w następujących turach:
I turze podpiszemy umowy z 35 placówkami dla 505 dzieci. W załączniku placówki te są  zaznaczone na niebiesko. Termin wysłania umów do placówek z I tury – czerwiec 2020 roku.
II turze podpiszemy umowy z pozostałymi placówkami. Termin wysłania umów do placówek z II tury – sierpień 2020 roku.
Wszystkie wnioski zostały ocenione przez Komisję Konkursową pod kątem: formalnym (prawidłowo wypełniony wniosek, podpisy opiekunów) oraz merytoryczno-finansowym (wypowiedzi dzieci, najniższa kwota dofinansowania na jedno dziecko w skali roku, średnia kwota przeznaczona na zakup ubrań dla jednego dziecka w skali roku). Jednym z czynników decydujących o przyznaniu bonu była również możliwość zrealizowania voucherów w sklepie.
Szczegółowy wykaz placówek stanowi załącznik
Wyniki 3. edycji programu Ubrania od Serca_ aktualizacja
 UWAGA WAŻNE! Mamy jeszcze do rozdania około 400 voucherów dla dzieci i młodzieży! Prosimy o przekazanie tej informacji zaprzyjaźnionym placówkom, które do nas się nie zgłosiły. Niech wypełnią wniosek dostępny tu: http://towarzystwonaszdom.pl/ubrania-od-serca/#3-dokumenty-do-pobrania i prześlą go do Towarzystwa Nasz Dom, Al. Zjednoczenia 34, Warszawa z dopiskiem „Ubrania od Serca”. Na nowe wnioski czekamy do 17 lipca br. Dzięki temu ponad 400 dzieci i młodzieży będzie mieć szanse na samodzielny zakup wymarzonych ubrań! Dajmy taką możliwość innym dzieciom i pomóżcie nam do nich dotrzeć z informacją.

Laureatom serdecznie gratulujemy i czekamy na nowe zgłoszenia.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies