Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Niepodległość Polski. Konkurs plastyczny.

Towarzystwo Nasz Dom zaprasza wszystkie dzieci i młodzież przebywające w placówkach opiekuńczych na terenie Polski do udziału w wyjątkowym projekcie „Sztafety Pokoleń” na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Projekt jest organizowany przez Fundację Red is Bad z Warszawy we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom.

Projekt„Sztafeta Pokoleń” jest współfinansowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Pierwszym etapem projektu jest konkurs „NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI. KONKURS PLASTYCZNY”.

Jego głównym celem jest popularyzowanie i upowszechnianie polskiej tradycji historycznej oraz kształtowanie postaw patriotycznych za pomocą przekazu artystycznego dzieci i młodzieży.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z różnych form pieczy zastępczej  w wieku poniżej 18 lat.
Przedmiotem konkursu jest praca plastyczna przedstawiająca skojarzenia Uczestnika z dniem 11 listopada i odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Termin przysyłania prac konkursowych: 22 listopada 2018 roku.

Wszelkie szczegóły na temat konkursu znajdują się w zakładce Niepodległość Polski.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies