Kto uzbierał najwięcej w zeszłorocznej Górze Grosza?

Wstępny wykaz szkół/przedszkoli, które uzbierały największą kwotę w ramach akcji Góra Grosza

Szanowni Państwo,
w załączeniu przedstawiamy wstępną listę szkół/przedszkoli, które uzbierały największą kwotę w poszczególnych województwach. Lista jest wstępna, prosimy o dokładne zapoznanie się z nią. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon do Koordynatorki Góry Grosza.

Do akcji przyłączyło się ponad 9 000 szkół i przedszkoli z całej Polski!

Nasza wspólna Góra Grosza wyniosła 2 858 317, 62 zł.

Przygotowując listę braliśmy pod uwagę, zgodnie z regulaminem: ilość paczek i weryfikowaliśmy każdą kwotę podaną przez Państwa na protokole, który oddawaliście wraz z Paczką na poczcie z faktycznymi wpłatami.

Wszystkim szkołom i przedszkolom, które włączyły się do akcji, raz jeszcze pięknie dziękujemy i zachęcamy do kolejnej edycji.

Elżbieta Prządka – koordynatorka Góry Grosza

wstępny wykaz szkół