Zapraszamy na obóz trekkingowy

W imieniu Fundacji Nowy Azymut zapraszamy młodzież w wieku 10 – 14 lat do udziału w obozie trekkingowym w Beskidzie Sądeckim i Pieninach. Udział bezpłatny.

Obóz odbędzie się w dniach 23 – 27 sierpnia 2018 r.

Uczestnicy

Będziemy chodzić szlakami turystycznymi, kilkanaście kilometrów dziennie. Trasa dla dorosłego ok. 3h, z dziećmi/młodzieżą będziemy iść cały dzień z odpoczynkami. Śpimy w schroniskach, chatkach, polach namiotowych. Uczestnicy noszą swój ekwipunek od miejsca do miejsca.

Oprócz uroków pieszej wędrówki planujemy: spływ Dunajcem, obiady na ognisku (nabycie umiejętności rozpalania ogniska i przygotowywania posiłków w plenerze), podstawy orientacji w terenie, zabawy w terenie.

Wszyscy uczestnicy obozu są objęci obowiązkowym ubezpieczeniem OC, NNW w trakcie trwania obozu, a także na czas podróży i powrotu.

Liczba uczestników: 12 osób

Liczba opiekunów : 3

Wyjazd i powrót

MIEJSCE ZBIÓRKI: 23.08 Warszawa, ok. 16:00.

POWRÓT: 27.08 Warszawa, godziny wieczorne (w zależności od połączeń pkp).

Zgłoszenia

Prosimy wypełnić wniosek i przesłać jego skan na adres: fundacja@nowyazymut.pl do 18 lipca. Z zakwalifikowanymi osobami skontaktujemy się do 24 lipca.

Informacje dodatkowe: fundacja@nowyazymut.pl

Dokumenty do pobrania:

Wniosek_Wakacje-Obóz_Trekkingowy_2018

Rubryka „Koszty utrzymania dziecka w placówce” nie dotyczy rodzin zastępczych. Jeśli wniosek wypełnia rodzina zastępcza, prosimy o wpisanie sformułowania „nie dotyczy”.