Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Wyniki konkursu Wakacje Letnie 2018

Towarzystwo Nasz Dom ogłasza wyniki konkursu grantowego „Wakacje letnie 2018” skierowanego do rodzinnych i instytucjonalnych form opieki zastępczej.

Środki finansowe konkursu pochodzą z Ogólnopolskiej Akcji Społecznej „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.
Do konkursu wpłynęło 200 wniosków o dofinansowanie.

W wyniku oceny formalnej (m.in. komplet wymaganych podpisów i parafek, załączona oferta wyjazdu) oraz oceny merytorycznej (m.in. analiza oferty wyjazdu i poprawność kosztów) uwzględniając kolejność nadesłanych wniosków dofinansowanie uzyskały 54 wnioski na łączną kwotę 50 666 zł. Listę dofinansowanych wniosków znajdą Państwo w zakładce Wakacje Letnie.

Ewentualne pytania prosimy zadawać droga mailową na adres: konkurs@naszdom.org.pl

Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim uczestnikom za udział.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies