Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Piknik w Ośrodku Port Warszawa

Jak co roku, pod koniec maja lub na początku czerwca, razem z podopiecznymi i opiekunami zastępczymi świętujemy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

W tym roku piknik odbył się 26 maja. Miało być słońce, które zawsze zamawiamy u pogodynki z wyprzedzeniem…nigdy nas nie zawiodła…aż do tego dnia.

Dzień od rana był deszczowy, na szczęście od 10 do 14, przy Alei Zjednoczenia zapanowało „okienko pogodowe”.

Deszcze przez kilka godzin omijały ten teren,dzięki czemu wszyscy goście mogli skorzystać z przygotowanych przez nas atrakcji – zabawy plastyczne, malowanie twarzy, gry planszowe, zajęcia rekreacyjno-sportowe.

Podczas Pikniku odbył się pokaz ratownictwa medycznego. Opiekunowie i podopieczni mogli skorzystać z masażu Shantala, podziwiać wyczyny chemika oraz wziąć udział w Zumbie.

Dodatkowo czas umilał grill, ponadto pieczywo oraz słodkie ciasta, które otrzymaliśmy z Piekarnie Cukiernia Piekarnie Cukiernie Putka. Było bardzo pysznie. DZIĘKUJEMY.

Nasz Piknik jest realizowany przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu naszych wolontariuszy, stażystów, praktykantów oraz super ekipy wolontariuszy.

Dziękujemy Paulinie Zalewskiej z Fundacji Kronenberga oraz jej wolontariuszom z Citi Handlowy za przeprowadzenie atrakcji dla podopiecznych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies