Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Zapowiedź kampanii społecznej „W rodzinie cieplej”

Ośrodek Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT Warszawa, jak co roku, uruchamia kampanię społeczną zachęcającej Polaków do tego, by zainteresowali się tematem rodzin zastępczych i rozważyli zostanie taką, dla jednego z tysiąca dzieci, które czekają na dom.

Kampania „W rodzinie cieplej” uczula na problem dzieci, które zostały pozbawione bliskich osób dorosłych – często z powodu kryzysu, który pojawił się w rodzinie i spowodował, że dzieci nie mogły dłużej w niej pozostać.

W tym roku Ośrodek PORT przygotował poruszający materiał video, który wkrótce ukaże się w internecie. Serdecznie zapraszamy do śledzenia strony www.wrodziniecieplej.pl.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies