Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Akademia Wspierania Rodziny i Pieczy Zastępczej

 

1 lipca ruszył projekt pod tytułem: Akademia wspierania rodziny i pieczy zastępczej, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji przedstawicieli jednostek systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej, co przyczyni się do lepszego, bardziej skutecznego wsparcia dziecka i rodziny oraz budowanie świadomości znaczącej roli systemu w kontekście deinstytucjonalizacji.

W związku z realizacją projektu Towarzystwo Nasz Dom zaprasza na rozpoczynający się cykl szkoleń z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdą Państwo tutaj.

Kontakt:

Elżbieta Prządka
mail: szkolenia@towarzystwonaszdom.pl

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies