Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Peugeot 301 na mazurskie szlaki!

POL-MOT Auto to firma przyjazna dzieciom!

Po raz kolejny mogliśmy na nią liczyć. Tym razem przekazano nam nowiuteńki Peugeot 301, który na co dzień będzie służył mrągowskiemu domowi dla dzieci. Oficjalne przekazanie kluczyków nastąpiło 13 lipca w siedzibie POL-MOT Auto.

„Takie wsparcie jest dla nas bezcenne. Pokazuje, że są instytucje, które są wrażliwe na los innych i wspólnie z nami pomagają. Dzięki samochodowi sprawniej będziemy mogli dotrzeć do rodzin dzieci, które u nas mieszkają i tęsknią za swoimi najbliższymi. Będziemy mogli bezpiecznie jeździć na wycieczki czy robić większe zakupy. To dla nas ogromne wyróżnienie za które raz jeszcze bardzo dziękujemy” – mówi Darek Michalczyk, dyrektor Domów dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Mrągowie.

POL-MOT Auto  to autoryzowany dealer nowych i używanych samochodów znanych marek – firma o długich tradycjach i szerokim zasięgu działania i przede z ogromną wrażliwością społeczną!

http://www.polmotauto.pl

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies