Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Podziękowanie dla Cukierni FIORE

Pracownicy Cukierni FIORE w Przemyślu wspierają „Naszą Chatę” Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom!

Cukiernia Fiore produkuje lody w 50 smakach ,oferuje również pełen wyrób przepysznych ciast, deserów i tortów. Od lat cieszy się uznaniem klientów jak również zdobywa liczne nagrody regionalne i ogólnopolskie.

Pracownicy Cukierni postanowili wesprzeć „Naszą Chatę” Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu, zorganizowali zbiórkę i przekazali pieniądze w wysokości 1408,10 zł na konto placówki.

Pieniądze zostaną przeznaczone na spełnienie marzeń jednej z uzdolnionych wychowanek „Naszej Chaty”. Dziewczynka jest uzdolniona ruchowo (gra w piłkę nożną) do tego stopnia, że Klub  Resovia z Rzeszowa jest zainteresowany szkoleniem jej w ramach szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie. Nauka w ramach tej szkoły jest związana z dodatkowymi kosztami, które nie mieszczą się w dotacji Prezydenta Miasta Przemyśla. Dlatego, aby spełniło się marzenie naszej podopiecznej poszukujemy dodatkowych środków na: (m.in.) pobyt w internacie z wyżywieniem, ubezpieczenie roczne dla sportowców, odzież i obuwie sportowe, opłacenie dwóch obozów sportowych – latem i zimą. Przekazane  pieniądze zostaną przeznaczone  na ten cel.

Między innymi dzięki pieniądzom zebranym przez pracowników cukierni FIORE spełni się marzenie jednej z naszych wychowanek !

Dziękujemy!!!

Agnieszka Ustrzycka

Dyrektor „Naszej Chaty” Domów dla Dzieci TND w Przemyślu

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies