Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

„Mało! Mało! To już minęły 4 godziny?” – planszówki w Porcie

W sobotę 6 maja w godzinach: 10-14 po raz kolejny spotkaliśmy się w Ośrodku PORT przy grach planszowych.

Większość grupy stanowili stali bywalcy, którzy wiedzą jak przyjemnie, twórczo i zabawnie możemy spędzać razem czas przy planszówkach w Ośrodku PORT. Doszło też kilka nowych osób i wszyscy na koniec zgodnie twierdzili:

„Mało! Mało! To już minęły 4 godziny?”, „Następnym razem też będziemy!”

Dlaczego? Bo naprawdę świetnie się bawiliśmy.

Zaczęliśmy od kalamburów – była ostra rywalizacja między drużyną dzieci a drużyną dorosłych.. i dzieci wygrały z dorosłymi przewagą 2 punktów. Potem rozeszliśmy się do pokoi i wraz ze specjalistami Danielem i Dorotą oraz wolontariuszami – Pauliną, Zosią i Adrianem graliśmy w najróżniejsze gry. Były gry na refleks, gry na spostrzegawczość, na współpracę, gry blefu, dedukcyjne, edukacyjne, zręcznościowe.

W luźnej atmosferze zabawy uczyliśmy się uczciwego grania, rywalizowania, współpracy, wygrywania i przegrywania.

Było super! Spotkajmy się na naszych kolejne sobotnich planszówkach w PORT i na pikniku (gdzie będziemy grać ko kocach w ogrodzie).

 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies