Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Ogłaszamy konkurs na wakacyjną podróż w przeszłość

Podróże w czasie są możliwe. W związku z tym planujesz spędzenie wakacji w XIX wieku. Na wyprawę chcesz zabrać kogoś znajomego. Nagraj krótki filmik, który będzie zachętą do odbycia tej podróży (do którego miasta się udacie, co tam zobaczycie, kogo spotkacie).

Spotkanie z kulturą, sztuką, modą i obyczajami minionych epok. Warsztaty w warszawskich instytucjach kultury, rozmowy z pasjonatami i ekspertami sztuki oraz nocne podchody w parku w Arkadii – to tylko niektóre wydarzenia, w których wezmą udział uczestnicy „Epokowego lata”. W ciągu sześciu dni odbędą nie tylko podróż w czasie, lecz także stworzą książkę pełną ciekawostek o dawnych epokach.

Projekt „Epokowe lato” przeznaczony jest dla wychowanków pieczy zastępczej (instytucjonalnej i rodzinnej) w wieku 15–18 lat.

Termin zgłoszeń: 17 maja 2017 roku. 

Filmik wyślij za pośrednictwem platformy WeTransfer (www.wetransfer.com) na adres konkurs@naszdom.org.pl.

Organizatorzy: Towarzystwo Nasz Dom, Muzeum Narodowe w Warszawie

Wszelkie szczegóły na temat projektu znajdziecie tutaj.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies