Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Zwycięzcy z domku w Ostrowie jadą na Teneryfę

W czerwcu 2016r. zdobyliśmy I miejsce w konkursie organizowanym przez firmę Tauron „Nasze szlaki z pozytywną energią”.

Otrzymaliśmy kwotę 50 000 zł. Właśnie nadszedł czas realizacji marzeń:  udało nam się opłacić prawo jazdy dla dwóch osób (trzecia czeka w kolejce) i lekcje basenu dla jednej wychowanki. No i… hurra!!!

Jedziemy na Teneryfę.

Termin już ustalony (jedziemy w maju), bilety i hotel zarezerwowane. Trasa i plan wycieczki skrzętnie przygotowane (zresztą mamy już w tym dużą wprawę). O tym gdzie będziemy i jak będziemy tam wypoczywać  napiszemy po powrocie. Zdradzimy tylko, że „Siam park” i „Loro park” mamy w repertuarze zwiedzania. Jesteśmy już mocno podekscytowani i czekamy z niecierpliwością na 10 maja (termin wylotu). Obiecujemy utrwalić piękno Teneryfy na zdjęciach i podzielić się nimi z Wami po powrocie. Trzymajcie kciuki za nasze przedsięwzięcie. Pozdrawiamy

W załącznik nasza praca konkursowa.

Zapraszamy do zwiedzania Przemyśla naszą trasą pozytywnej energii!!!

Małe i duże Przemyśl-ane odkrycia dzieciaków z Naszej Chaty

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies