Ponad 160 tysięcy dla dzieci i młodzieży!

Ogłaszamy Program  Stypendialny skierowany do dzieci i młodzieży przebywającej w rodzinnych formach opieki zastępczej i placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Maksymalna wysokość dofinansowania w ramach jednego wniosku wynosi 5 000 złotych, przy założeniu, że dofinansowanie na 1 dziecko nie przekracza 1000 złotych.

Na wnioski czekamy do 31 stycznia 2017 roku.

Wszelkie szczegóły na temat konkursu znajdą Państwo tutaj.

Koordynator:

Elżbieta Prządka, 22 834 60 53, 508 106 152  lub e.przadka@naszdom.org.pl

Źródłem Pomocy finansowej przyznawanej w Programie są środki otrzymane od Raiffeisen Bank Polska S.A., Fundacji Polish Childrens Rainbow z siedzibą w Kalifornii oraz z akcji „Góra Grosza 2016” prowadzonej w szkołach i przedszkolach oraz innych placówkach oświatowych w całej Polsce.