Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

O czym marzy mała Zosia?

Ośrodek PORT zorganizował kampanię społeczną zatytułowaną „W rodzinie cieplej”, opowiadającą o poruszającym marzeniu małej dziewczynki.

Ośmioletnia Zosia poszukuje domu. Opowiada swoje marzenie:

baner1

Na stronie wrodziniecieplej.pl pokazane zostały prawdziwe emocjonalne sytuacje dzieci pozbawionych opieki rodziców. Każdego, kogo ten obraz poruszy zapraszamy do zrobienia choćby jednego – najmniejszego kroku.

W ramach akcji odbędzie się kampania plakatowa w warszawskich szkołach, przedszkolach i żłobkach, a także w środkach komunikacji miejskiej. Ogłoszenie pojawiło się również w stołecznych gazetach.

Pomysłodawcą kampanii jest Radek Błoński. Realizacja możliwa była dzięki zaangażowaniu firm: OLX i Kotbury. Pięknie dziękujemy:)

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies