Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

50 tysięcy na ferie zimowe

Towarzystwo Nasz Dom ogłasza program grantowy Ferie Zimowe 2017 skierowany do rodzinnych form opieki zastępczej i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Program grantowy Ferie Zimowe 2017 ma na celu ma na celu dofinansowanie wyjazdu wypoczynkowego dla dzieci, które nie mają możliwości wyjazdu w czasie ferii zimowych poza miejsce zamieszkania.

Źródło pomocy finansowej:

Środki zebrane w ramach Funduszu Grantowego im. Janusza Korczaka, zasilanego z akcji „Góra Grosza 2016” prowadzonej w szkołach i przedszkolach oraz innych placówkach oświatowych w całej Polsce.

Decyzją Zarządu Towarzystwa Nasz Dom kwota przeznaczona do dystrybucji w tegorocznej edycji Programu wynosi 50 000 zł.

Wszelkie informacje o konkursie znajda Państwo tutaj.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies