Dzieciaki wygrały konkurs

Dzieciaki z Domów dla Dzieci TND Wrocław wygrały konkurs Fundacji Tauron na przygotowanie przewodnika z wycieczki.

Fundacja Tauron co roku organizuje akcję „Domy Pozytywnej Energii”, hasłem przewodnim tegorocznej edycji były „Nasze szlaki z pozytywną energią”. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu trasy jednodniowej wycieczki po okolicy, pokazaniu najpiękniejszych, najciekawszych, wartościowych historycznie, krajobrazowo miejsc, a następnie przygotowaniu relacji – przewodnika z wycieczki.

Zdecydowaliśmy się wziąć udział i przygotować prezentację pt. „Nasze centrum na uboczu”.

Pozytywnie nastroiło nas już zaproszenie na Galę Finałową. Odbyła się 08.09.2016 w Kopalni Soli Bochnia – windami górniczymi zjechaliśmy 250 metrów pod ziemię, rozsiedliśmy się na krzesłach i czekaliśmy na ogłoszenie wyników. Po dłuższej chwili napięcia nastąpił wybuch wielkiej radości:

zdobyliśmy nagrodę główną – wygraliśmy 50 000 złotych!!!

Radość była jeszcze pełniejsza, gdy w swoim województwie główną nagrodę zdobyła „Nasza Chata” z Przemyśla! Pomysłów na wydanie pieniędzy jest mnóstwo, ale póki co po prostu się radujemy!

Relację przygotował Sebastian Cieśla, lider – wychowawca.

nagroda5

nagroda4

nagroda3

nagroda2