Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Zapraszamy na szkolenia dla profesjonalistów

Ośrodek PORT przygotował ofertę szkoleniową/warsztatową dla środowiska zawodowego zajmującego się szeroko rozumianą pomocą psychologiczną i pracą terapeutyczną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zakres merytoryczny tematyki szkoleniowej jest odzwierciedleniem zdobytej przez zespół Ośrodka PORT wiedzy oraz zgromadzonego doświadczenia.

Zakres szkoleń obejmuje obszar od diagnozy psychologicznej, poprzez budowanie relacji terapeutycznej, pracę z rodziną, budowanie systemu wsparcia, zagadnienia związane z rodzinną opieką zastępczą, adopcją, z treningami psychologicznymi i superwizją włącznie.

Pełen zakres merytoryczny szkoleń znajdziecie Państwo tutaj.

 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies