Pomiń linki w menu

Jak pomagamy

Wszystkie nasze działania służą wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej - stwarzaniu im warunków do bezpiecznego, wszechstronnego rozwoju.

Jak możesz pomóc?

Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę.

Przejażdżka rodzinnym tramwajem

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, w poniedziałek 30 maja, na ulice Warszawy wyjedzie Warszawski Tramwaj Promocyjny. Zapraszamy do świętowania mieszkańców stolicy.

W poniedziałek, 30 maja, ruszamy z Placu Narutowicza o godz. 11.00 i 12:00.

Trasa przejazdu: Pl. Narutowicza, ul. Grójecka, Pl. Zawiszy, Al. Jerozolimskie, Rondo Wiatraczna i z powrotem do Pl. Narutowicza.

W programie: wszelkie informacje na temat rodzinnej opieki zastępczej, a także muzykowanie, kącik dziecięcy, słodkości i inne atrakcje. Od godziny 11.00 w wydarzeniu uczestniczyć będzie Pan Włodzimierz Paszyński, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy.

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego jest świętem dzieci i rodzin. Z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców stolicy do wyjątkowej przejażdżki. Na ulice Warszawy wyjedzie odrestaurowany Tramwaj Promocyjny. Świętowanie rozpoczniemy od skosztowania specjalnie na tę okazję wypieczonych ciastek. Dzieci ze Społecznej Szkoły Muzycznej I st. im. W. Lutosławskiego wykonają mini-recitale na pianinie. Na najmłodszych czekać będzie kącik dziecięcy z radosnymi atrakcjami. Specjaliści Ośrodka Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT udzielą odpowiedzi wszelkie pytania związane z rodzinną opieką zastępczą.

Więcej informacji: Mariola Popiołek, m.popiolek@naszdom.org.pl, tel. +48 531 018 155

plakat dzień rodzicielstwa

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij informację o plikach cookies