Wielka akcja Przekaż punkty Dzieciom

Wspierając projekty społeczne, Premium Club współpracuje z Towarzystwem Nasz Dom.

Wspólnie pomagamy dzieciom, które nie wychowują się we własnym domu rodzinnym.

Ty również możesz im pomóc przekazując swoje punkty – wystarczy, że:

• klikniesz tutaj
  • albo skontaktujesz się z Centrum Obsługi Klienta, pod telefonem: 22 255 22 55
  • albo zapytasz na najbliższej stacji Statoil

Przekazane w ten sposób punkty zostaną wymienione na nagrody z Katalogu Premium Club – niezbędne artykuły dla dzieci i do wyposażenia rodzin zastępczych i domów dziecka.